Rotulių skyriaus

Naudingos nuorodos

112 pagalba

vaiku linija

igfx401777

smm

Eduka

 

Sveikatiada logotipas

 


 

 

 

Peržiūrų statistika:

Mes turime 12 svečius online

Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kur Meilė - ten Šviesa
Pirmadienis, 28 gruodžio 2015 09:00
        Advento ir Kalėdų laikotarpiai yra turtingi papročiais ir tradicijomis. Kartais - susipynę su prietarais, tačiau jie siekia vieno tikslo – išugdyti dorą ir laimės siekiantį žmogų. Todėl, auginant jaunąją kartą, svarbu perduoti tai, ką mūsų senoliai brangino ir puoselėjo...
        Ypač Advento metu  norisi pranešti, ypač vaikams, kad artėja Kalėdos, pasiruošti  joms, priminti, kad Jėzus ir mūsų gerumas yra tikroji Šviesa, kuri nugali tamsumas ir blogį. Kalėdų laukimas – gerumo metas. Norisi draugauti: arčiau prisiglausti prie giminių, būti geresniems kitiems, dažniau nusišypsoti.
       Mokykloje buvo parengtas projektas ,,Advento žvakele, parodyk man kelią". Suplanuotos veiklos visam gruodžio mėnesiui:  folkloro būrelio nariai ruošė sceninį vaizdelį apie senųjų laikų adventinius vakarus šeimoje,mokiniai puošė savo klases, gamino angelus, kuriuos dovanojo draugo šeimai.Pirmos klasės mokinukai vedė gerų darbų kalendorių, lankėsi Zanavykų muziejuje, kur pasigamino po keletą natūralaus vaško žvakių savo šeimos  Kūčių vakarienei. Vaikams labai patiko pasakų rytmečiai. 
Visi laukė projekto užbaigimo rytmečio,, Kur Meilė-ten Šviesa". Jo metu skanavo Kūčių patiekalus, minė mįsles, mokė vieni kitus Kūčių burtų, kartu su Jurbarko KC darbuotoja B. Bartkute mokėsi gaminti eglutės žaisliukus iš šiaudų ir linkėjo vieni kitiems gerų Naujųjų Metų.
        Nuoširdus ačiū visiems projekto dalyviams. Visi kartu mes galime sukurti tikrai gražius dalykus.
        Kur Meilė-ten Šviesa.
 
Mokytoja Rita Bartkaitienė

Foto akimirkos: